Klient indywidualny
Ubezpieczenia grupowe
Inne
Ubezpieczenie komunikacyjne
Swoboda podróżowania, piękne widoki, otwarte przestrzenie. To wszystko w zasięgu ręki. Powodzenie w pokonywaniu kolejnych kilometrów zależy od poziomu bezpieczeństwa, które zapewnisz nie tylko sobie. Zadbaj też o samochód. Best Benefit pomoże Ci w wyborze najlepszej oferty.

OC komunikacyjne

Abyś był pewien, że nie będziesz musiał pokrywać strat materialnych oraz ewentualnych kosztów związanych z kalectwem, śmiercią lub rozstrojem zdrowia osób poszkodowanych w wyniku kolizji drogowych Na mocy prawa jesteś zobowiązany do uregulowania szkód na osobach lub mieniu wyrządzonych w związku z ruchem Twojego pojazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z sumą gwarancyjną 600 000 euro zapewni Ci spokojny sen na wypadek wysokich lub nieuzasadnionych roszczeń ze strony poszkodowanych.

Auto Casco

Abyś nie musiał ponosić strat materialnych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu Najczęściej nie zdajesz sobie sprawy, że w każdej chwili może ulec zniszczeniu lub możesz po prostu utracić samochód, na zakup którego gromadziłeś oszczędności być może przez długie lata. Może to się stać z Twojej winy lub z winy innej osoby dzisiaj, jutro, pojutrze. Co zrobić aby temu zapobiec? Jeżeli masz wykupione ubezpieczenie AC, możesz się takich przykrych niespodzianek nie bać. Ubezpieczenie obejmuje szkody powstałe w kraju i za granicą.

Assistance

Abyś nie czuł się zagubiony i zdezorientowany, kiedy przydarzy Ci się na drodze awaria lub wypadek Udzielimy Ci szczegółowych informacji o samochodowych warsztatach naprawczych, telefonach pomocy drogowej, możliwościach rezerwacji pojazdów. Przekażemy pilną informację wskazanej przez Ciebie osobie o zaistniałym zdarzeniu, a nawet zorganizujemy holowanie Twojego uszkodzonego pojazdu. Ubezpieczenie Assistance stanowi ofertę dodatkowych usług i świadczeń dostępnych dla właścicieli pojazdów zawierających w UNIQA ubezpieczenie Auto Casco. Bezpłatną ofertę assistance otrzymają właściciele pojazdów posiadający pojazdy osobowe, cieżarowo-osobowe, ciężarowe do 3,5 ton dopuszczalnej masy całkowitej, o okresie eksploatacji do 10 lat.
Wypełnij formularz!
Oddzwonimy bezpłatnie!
Jestem zainteresowany(a):
Imię:
Nazwisko:
Nr kontaktowy:
Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.
Best Benefit
Warszawa 00-872, ul. Chłodna 48 lokal 26
Czynne
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Kontakt
infolinia: 0 22 654 76 69, email: kontakt@bestbenefit.pl