Klient indywidualny
Ubezpieczenia grupowe
Inne
Klient indywidualny
Chcesz zapewnić swojej rodzinie pewność i stabilizacje finansową z góry na określony czas? Best Benefit ma dla Ciebie najlepsze rozwiązanie jakim jest Terminowe Ubezpieczenie na Życie.
Best Benefit oferuje ubezpieczenie dla osób, które chcą na wypadek zdarzeń nieoczekiwanych mieć przygotowane źródło zastąpienia dochodów traconych przez rodzinę po zaistnieniu nieszczęścia, a jednocześnie rozumieją potrzebę systematycznego gromadzenia kapitału na jesień życia, aby zapobiec drastycznemu spadkowi dochodów po przejściu na emeryturę.
Szukasz ubezpieczenia, które da Ci zapewnienie wyższego kapitału przy jednoczesnym rosnącym zabezpieczeniu finansowym Twoich bliskich?
Ubezpieczenia grupowe
W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, w wyniku których zupełnie nieoczekiwanie potrzebujemy dodatkowych, nieprzewidzianych środków finansowych. Best Benefit oferuje Pracownicze ubezpieczenie na życie, które jest najbardziej optymalnym sposobem gdzie ponosząc koszty rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu złotych miesięcznie zabezpieczamy świadczenie w wysokości kilkuset, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Inne
Ubezpieczenie DOM Plus jest skierowane do osób fizycznych, które chcą objąć ochroną ubezpieczeniową mieszkanie w budynku wielorodzinnym lub domu mieszkalnym (jedno-, dwurodzinnym lub szeregowym).
Swoboda podróżowania, piękne widoki, otwarte przestrzenie. To wszystko w zasięgu ręki. Powodzenie w pokonywaniu kolejnych kilometrów zależy od poziomu bezpieczeństwa, które zapewnisz nie tylko sobie. Zadbaj też o samochód. Best Benefit pomoże Ci w wyborze najlepszej oferty.
Best Benefit
Warszawa 00-872, ul. Chłodna 48 lokal 26
Czynne
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Kontakt
infolinia: 0 22 654 76 69, email: kontakt@bestbenefit.pl