Oferta dla osób powyżej 50 lat
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
Obecnie wykonywana praca Was nie satysfakcjonuje? Zakończyliście karierę zawodową lecz czujecie, że jeszcze niejedno moglibyście w życiu osiągnąć? A może chcielibyście dorobić do renty czy emerytury? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco, to praca w Best Benefit jest właśnie dla Was!

Best Benefit to nowa jakość na polskim rynku finansowym i nieruchomościowym. To firma, która ceni sobie przede wszystkim dojrzałych i odpowiedzialnych współpracowników. Całą wiedzę potrzebną do pracy uzyskacie Państwo biorąc udział w cyklu bezpłatnych szkoleń, które odbywają się w naszej siedzibie w dogodnych dla Państwa terminach.

Poszukujemy osób energicznych, komunikatywnych, otwartych na wiedzę i innych ludzi. Osób, które potrafiłyby pomóc Klientom wybrać najkorzystniejsze dla nich produkty dotyczące domowego budżetu oraz takich dla których pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży nieruchomości to nowe wyzwanie, które warto podjąć.

Best Benefit oferuje zależną od osiągniętych rezultatów płacę oraz zatrudnienie w formie umowy – zlecenia (w ten sposób uzyskujecie Państwo możliwość kwartalnej rewaloryzacji emerytury). Dodatkowym atutem są elastyczne godziny pracy. Członkowie naszego zespołu sami decydują kiedy spotykają się z Klientami. Choć pracują głównie „w terenie”, to zawsze mogą przyjść do biura, gdzie otrzymają pomoc oraz niezbędny dostęp do komputera i Internetu. Oferujemy także stałe spotkania z menadżerem i pozostałymi współpracownikami celem wymiany doświadczeń. Najlepszym z Państwa oferujemy także możliwość zdobycia licencji zawodowych.

Współczesne czasy codziennie wymagają od Was podejmowania wielu ważnych decyzji w kwestiach, które nie są dla Was do końca zrozumiałe. Udowodnimy Wam, że zajmowanie się finansami i nieruchomościami może być fascynujące. Ufamy, że ta wiedza zaprocentuje w Waszej przyszłości. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Best Benefit lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer (22) 654 76 69 lub wypełnij stosowny formularz.
Wypełnij formularz!
Oddzwonimy bezpłatnie!
Jestem zainteresowany(a):
Imię:
Nazwisko:
Nr kontaktowy:
Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.
Best Benefit
Warszawa 00-872, ul. Chłodna 48 lokal 26
Czynne
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Kontakt
infolinia: 0 22 654 76 69, email: kontakt@bestbenefit.pl