Oferty najmu
Potrzebujesz szybko wynająć mieszkanie? Szukasz osoby zainteresowanej wynajęciem Twojego mieszkania? Idealnie – Best Benefit pomoże Ci w obu przypadkach.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w pierwszej kolejności zapoznaj się z proponowaną przez nas ofertą. Jeżeli nie znajdziesz w niej nieruchomości spełniającej Twoje kryteria bez wahania zgłoś się do nas – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i umówimy na spotkanie podczas którego przedstawisz nam swoje potrzeby. Po spotkaniu bezzwłocznie prześledzimy ofertę rynkową i poinformujemy Cię o odpowiednich dla Ciebie mieszkaniach. Razem z Tobą obejrzymy wybrane lokale, a następnie przygotujemy umowę i weźmiemy udział w jej podpisaniu. Będziemy Ci także towarzyszyć podczas przejęcia mieszkania.

Jeśli chcesz wynająć swoje mieszkanie skontaktuj się z nami dzwoniąc lub wypełniając formularz. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin i umówimy spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie celem obejrzenie Twojego mieszkania, wykonania zdjęć oraz zebrania potrzebnych danych. Następnie wypromujemy Twoją nieruchomość i zaproponujemy ją zainteresowanym osobom. Pomożemy Ci także w podpisaniu umowy oraz przekazaniu lokalu.
Wypełnij formularz!
Oddzwonimy bezpłatnie!
Jestem zainteresowany(a):
Imię:
Nazwisko:
Nr kontaktowy:
Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.
Best Benefit
Warszawa 00-872, ul. Chłodna 48 lokal 26
Czynne
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Kontakt
infolinia: 0 22 654 76 69, email: kontakt@bestbenefit.pl